7.6 / 10
1 1

Galaksi, bir karanlık fırtınanın ortasındaydı. Thrawn’un liderliğindeki tehlikeli grup, galaksiyi yıkıma sürüklemek üzereydi. Eski Jedi Şövalyesi Ahsoka Tano, bu tehdide karşı koymak için son bir şanstı.

Ahsoka, Thrawn’u durdurmak için güçlü bir ekip bir araya getirmeye karar verdi. Ekibinde, eski arkadaşları Rex, Sabine ve Hera da vardı.

Ahsoka ve ekibi, Thrawn’un planlarını bozmak için her şeyi yaptı. Ancak Thrawn, çok kurnaz bir liderdi ve Ahsoka’yı her seferinde bir adım önde tutmayı başarıyordu.

Ahsoka, bu zorlu mücadelede içsel bir savaşla da yüzleşmek zorundaydı. Thrawn’un güçleri giderek artıyordu ve Ahsoka, bu tehdide karşı koyabilecek miydi?

Ahsoka, kararlılığı ve cesaretiyle galaksiyi kurtarmak için savaşmaya devam etti. İçsel savaşını da yenerek, Thrawn’un yenilgisini sağladı.

Galaksi, Ahsoka’nın sayesinde yeniden aydınlığa kavuştu. Ahsoka, bir kahraman olarak tarihe geçti ve galaksiyi büyük bir felaketten kurtardı.

Orjinal AdıAhsoka Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Aksiyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantastik, Macera, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Dave Filoni Oyuncular Rosario Dawson, David Tennant, Natasha Liu Bordizzo, Mary Elizabeth Winstead, Ray Stevenson, Ivanna Sakhno, Diana Lee Inosanto, Eman Esfandi
Filme Yorum Yaz