3.3 / 10
1 1

Her insanın hayatında dönüm noktaları vardır ve Aren için bu nokta, gizemli bir davetin kapısını araladığı andı. Genç siyahi adam, hayalleri için her zaman mücadele eden, yaşamın zorluklarına meydan okuyan biriydi. Ancak bir gün, beklenmedik bir şekilde karşısına çıkan Roger adlı bilge ajan, ona American Society of Magical Negroes adlı esrarengiz topluluğa katılma fırsatını sundu.

Bu topluluk, büyülü yeteneklere sahip siyah bireylerden oluşuyordu ve beyaz insanların yaşamlarını dönüştüren bir amaç taşıyordu. Aren için bu davet, sadece yeni bir topluluğa adım atma değil, aynı zamanda kendi büyülü potansiyelini keşfetme ve gerçek benliğini ortaya çıkarma şansıydı.

Kabul ettiği anda, kendini bilinmezliklerle dolu bir yolculuğun içinde bulan Aren, bu yeni dünyanın sırlarını keşfetmek için heyecanla bekliyordu.

Orjinal AdıThe American Society of Magical Negroes Film Süre104 Dk. Film Dili Film Kalite Film Kategori Türkçe Dublaj Filmler Ülke Yıl Yönetmen Kobi Libii Oyuncular Justice Smith, Zachary Barton, Anthony Coons, Robbie Troy, Gillian Vigman, James E. Welsh, David Alan Grier, Mia Ford
Filme Yorum Yaz