5.4 / 10
1 6

Sicilya Mafya ailesinin genç ve çekici üyelerinden biri olan Massimo Torricelli, babasının öldürülmesinin ardından liderlik koltuğuna oturur. Öte yandan Laura adında genç bir kadın, Verşova’da lüks bir otelde satış direktörü olarak başarılı bir kariyere sahiptir. Profesyonel hayatı yolunda ilerlerken, özel hayatında sorunlar yaşamaktadır. Laura, ilişkisine son bir şans vermek amacıyla erkek arkadaşı Martin ile birlikte ve birkaç arkadaşıyla birlikte Sicilya’ya bir seyahat düzenler. Ancak bu yolculuk, Laura’nın yaşamını kökten değiştirecektir.

Sicilya’ya vardıklarında, Laura’nın yolu Massimo ile kesişir. Adanın en tehlikeli adamı olarak bilinen Massimo, Laura’yı kaçırır. Laura, Massimo’nun etkileyici dünyasına adım attıkça, beklenmedik bir şekilde ona karşı çekim hissetmeye başlar. Massimo ise, Laura’nın kendisine aşık olması için ona 365 gün süre tanır. Bu süreçte Laura, duygusal zorluklarla boğuşurken, aralarındaki çekim ve tehlikenin de farkına varır.

Orjinal Adı365 days Film Süre114 Dk. Film Dili , Film Kalite , , Film Kategori 2021 Filmleri, Aile, Dram, Fantastik, Gizem, Macera, Netflix, Romantik - Aşk Ülke Yıl Yönetmen Barbara Bialowas,Tomasz Mandes Oyuncular Anna-Maria Sieklucka,Michele Morrone,Bronislaw Wroclawski,Otar Saralidze,Magdalena Lamparska,Natasza Urbanska,Grazyna Szapolowska,Tomasz Stockinger
Filme Yorum Yaz