5.6 / 10
1 1

Octavio, hayatının ikilemiyle karşı karşıyaydı. Bir yandan kızının doğum gününe yetişmek istiyordu. Diğer yandan da velayetini kaybetmek istemiyordu. Bu ikilem, Octavio’yu çok zorluyordu.

Octavio, bir yandan kızının doğum gününü kutlamak için heyecanlıydı. Kızıyla birlikte geçireceği bu özel gün, onun için çok önemliydi. Ancak, diğer yandan da velayetini kaybetmekten korkuyordu. Eğer velayetini kaybederse, kızına bir daha asla kavuşamayacaktı.

Octavio, bu ikilemden kurtulmak için bir karar vermek zorundaydı. Kızının doğum gününe yetişmek mi, yoksa velayetini kaybetmemek mi? Bu zor karar, Octavio’yu çok üzüyordu.

Sonunda, Octavio kararını verdi. Kızının doğum gününe yetişmek için müsabakasından çekilmeye karar verdi. Bu karar, Octavio’yu çok üzdü. Ancak, Octavio, kızı için her şeyi yapmaya hazırdı.

Octavio’nun bu kararı, onu beklenmedik bir tehlikenin içine sürükledi. Octavio’nun müsabakasından çekilmesi, onu bir grup suçlu tarafından hedef haline getirdi. Bu suçlular, Octavio’dan müsabakayı

Orjinal Adı60 Minuten Film Süre88 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2024 Filmleri, Aksiyon, Dram, Macera, Netflix, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Oliver Kienle Oyuncular Emilio Sakraya, Dennis Mojen, Marie Mouroum, Florian Schmidtke, Paul Wollin, Aristo Luis, Morik Heydo, Alain Blazevic
Filme Yorum Yaz