3.6 / 10
1 1

Kuantum bilgisayarın gücünü kullanarak insan zihinlerini birbirine bağlama ve becerileri iletebilen kablosuz sinir ağı yazılımını geliştiren parlak genç öğrenci grubu, bilim tarihinde dikkat çekici bir başarıya imza atmıştır. Bu benzersiz buluş, gençler arasında büyük bir coşku yaratmıştır. Buldukları teknolojinin, insanlığın yeni bir evrim basamağına adım atmasına vesile olacağına inanan gençler, umut dolu bir geleceğin hayalini kurarlar.

Ancak gençler, teknolojilerini düşüncesizce yayma kararı alarak kendilerini büyük bir felaketin içinde bulurlar. Kısa bir süre içinde, bu güçlü aracın kötü niyetli kişiler tarafından ele geçirilme tehlikesi ortaya çıkar. Karanlık güçler, bu teknolojiyi manipülasyon amaçları için kullanmak isteyenler olarak belirir ve gençler, yaratıkları şeyle savaşmak zorunda kalacaklarından habersizdirler.

Orjinal AdıMindGamers Film Süre97 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori Aksiyon, Bilim Kurgu, Gerilim, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Andrew Goth Oyuncular Sam Neill, Dominique Tipper, Oliver Stark, Tom Payne, Melia Kreiling, Antonia Campbell-Hughes, Predrag Bjelac, Turlough Convery
Filme Yorum Yaz