6.8 / 10
1 1

1992 yılında Chicago’nun gökyüzü, Malik ve Eric’in gençlik hayallerinin peşinden koştuğu izlerle doluydu. İkisi de şehrin kalabalık sokaklarında, hayatın sert gerçeklerinden kaçarak umut dolu günler yaşamaya çalışıyordu. Malik, yıldızların arasında kaybolurken, Eric geçmişin derinliklerine dalmıştı. Fakir mahallelerin dar sokaklarında, hayallerini sürdürüyor ve birbirlerine destek oluyorlardı. Ancak bir gün, mahallelerinde yaşanan büyük bir trajedi, ikisinin de hayatını kökten değiştirdi.

Artık sokaklar, sadece umut dolu hayallerin değil, aynı zamanda acı gerçeklerin de şahidiydi. Malik ve Eric, dostluklarını sınamak için bir araya gelirken, geçmişin izleriyle yüzleşmek zorunda kaldılar. Artık hayal güçlerini sınırlamak yerine, gerçek dünyanın zorluklarıyla yüzleşmek zorundaydılar. Chicago’nun sokakları, şafak vaktinde başlayan yeni bir dönemin habercisiydi.

Orjinal AdıWe Grown Now Film Süre93 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori Türkçe Dublaj Filmler Ülke Yıl Yönetmen Minhal Baig Oyuncular Tyla Abercrumbie, Echaka Agba, Madisyn Barnes, Matthew Campbell, Giovani Chambers, Patrick Dunham, Dan Flannery, David Folsom
Filme Yorum Yaz