5.7 / 10
1 1

Val, dışarıdan bakıldığında başarıyla dolu bir hayata sahip gibi görünse de, aslında kendi içindeki karanlık tarafları keşfetmeye karar vermiş genç bir kadındır. İyi bir eğitim almış, yöneticilik kariyerinde zirveye tırmanmış, çekici ve duygusal bir güce sahip olmasına rağmen, Val’in yaşamını zorlaştıran bir sırrı vardır: seks bağımlılığı. Nemfomanyak bir birey olarak, Val, doyumsuz cinsel açlığını gidermek için farklı ilişkilere girmekte, ancak bu onun içsel çatışmalarını daha da derinleştirmektedir.

Val’in kişisel günlüğü, en içsel itiraflarını ve duygularını barındıran bir sığınak halini almıştır. Cinsel ilişkiler, Val için sadece bir araç olmaktan çıkmış, tam anlamıyla bir yaşam biçimi haline gelmiştir. Bu yaşam tarzı, Val’i aşkın ve hayat kadınlığının sınırlarına sürükleyerek, onu farklı bir kariyer yoluna yönlendirmiştir. Val, karanlık tutkularının ve içsel çatışmalarının birleşiminde, hem kendini hem de ilişkilerini sorgulamaktadır.

Orjinal AdıDiario de una ninfómana Film Süre101 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori Dram, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Christian Molina Oyuncular Belén Fabra, Leonardo Sbaraglia, Llum Barrera, Geraldine Chaplin, Ángela Molina, Pedro Gutiérrez, José Chaves, Jorge-Yamam Serrano
Filme Yorum Yaz