6.1 / 10
1 1

Küçük kasaba, sakinliğini kaybederek esrarengiz cinayetlerle sarsıldı. Her biri birer gizem olan bu cinayetlerin ardındaki sır, kasaba halkını dehşete düşürmüştü. Katil, esinlendiği bir resimli kitaptan ilham alıyor ve her cinayeti bir oduncu canavar maskesi takarak işliyordu. Kurbanlarının beyinlerini alarak cinayet mekânından ayrılması ise cinayetlerin daha da ürkütücü hale gelmesine neden oluyordu.

Ninomiya Akira’nın hayatı tehlike altına girdiğinde, kasabanın sessizliği tamamen bozuldu. Akira, saldırıdan kurtulsa da içinde bir intikam ateşi başladı. Toshiro Ranko, Hasumi Emi, Dr. Sugitani Kuro ve Kenmochi Takeshi gibi önemli isimler, bu karmaşık davada rol aldılar.

Karanlığın içinde gizlenen sırlarla dolu bir dönem başlamıştı. Kasaba halkı korku içinde yaşarken, Akira ve ekibi, gerçeği ortaya çıkarmak için zorlu bir mücadeleye giriştiler.

Orjinal AdıKaibutsu no kikori Film Süre119 Dk. Film Dili Film Kalite Film Kategori Türkçe Dublaj Filmler Ülke Yıl Yönetmen Takashi Miike Oyuncular Kazuya Kamenashi, Nanao, Riho Yoshioka, Keisuke Horibe, Minosuke, Shidô Nakamura, Kiyohiko Shibukawa, Shôta Sometani
Filme Yorum Yaz