5.0 / 10
1 1

Şehrin karmaşasından ve kaosundan bıkan Çilek Kız, uzun zamandır içinde taşıdığı özlemi gerçekleştirmeye karar verdi. Ailesinin çiftliğine dönüş, onun için sadece bir kaçış değil, bir ruh arındırma yolculuğuydu. Arkadaşları, onun bu isteğini desteklemek için bir araya geldiler ve birlikte çiftliğe doğru yola çıktılar.

Ancak, çiftliğe vardıklarında büyük bir sürprizle karşılaştılar. İş insanı, bu topraklarda bir iş fırsatı görmüş ve çiftliği ele geçirmek istiyordu. Para hırsıyla dolu bu adam, doğanın sessizliğini yok edip yerine beton ve ticaret getirmeyi planlıyordu. Çilek Kız ve arkadaşları için ise bu çiftlik, sadece bir mülk değil, hayallerinin ve anılarının yeşerdiği bir yerdi.

Çiftliği korumak için harekete geçtiklerinde, eski bir efsaneye dair ipuçları buldular. Bu ipuçları, çiftlikte gizlenmiş olan büyük bir hazinenin varlığına işaret ediyordu. İş insanının planlarını bozmak ve çiftliği korumak için, bu gizemli hazineyi bulmaya karar verdiler. Yeni bir macera başlıyordu ve her bir adım, onları hem doğaya hem de tarihî bir serüvene daha da yaklaştırıyordu.

Orjinal AdıStrawberry Shortcake's Summer Vacation Film Süre45 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori Türkçe Dublaj Filmler Ülke Yıl Yönetmen Megan Russell, Jim Miller Oyuncular Mika Bantog, Cory Doran, Rhona Rees
Filme Yorum Yaz