6.3 / 10
1 1

New York City’de mutlu bir aile olarak yaşayan Gru, Lucy, Margo, Edith ve Agnes’in hayatı, bir anda gelişen olaylarla alt üst olur. Gru, geçmişteki kötü ününü geride bırakarak sevdikleriyle huzurlu bir hayat sürmektedir. Ancak, Gru’nun renkli geçmişi bir gün beklenmedik bir şekilde geri dönecektir.

Gru’nun eski ortağı Balthazar Bratt, uzun bir süre sonra yeniden ortaya çıkar. Bratt, geçmişte Gru’nun en büyük rakiplerinden biri olmuş ve şimdi intikam almak için geri dönmüştür. Margo’yu kaçırarak Gru’nun huzurlu yaşamını alt üst eder. Gru, bu beklenmedik tehdit karşısında hemen harekete geçmek ve kızını kurtarmak zorundadır.

Gru, Bratt’ı durdurmak ve Margo’yu kurtarmak için zorlu bir mücadeleye atılırken, çevresindekiler de ona destek olur. Ancak, Gru’nun tek başına üstesinden gelemeyeceği zorluklarla karşılaşır. Yolda, Gru eski süper kötü arkadaşlarına rastlar ve onlardan yardım istemek zorunda kalır. Birlikte, eski düşmanlarıyla işbirliği yaparak Bratt’a karşı koymak için bir plan yaparlar.

Orjinal AdıDespicable Me 4 Film Süre95 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2024 Filmleri, Aile, Animasyon, Komedi, Macera, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Chris Renaud, Patrick Delage Oyuncular Steve Carell, Kristen Wiig, Joey King, Will Ferrell, Sofía Vergara, Miranda Cosgrove, Dana Gaier, Madison Skyy Polan
Filme Yorum Yaz