4.3 / 10
1 1

Yelkenler arasında özgürlük arayan Naomi, sevgilisi Jackson’dan ayrılmaya karar verdiğinde, başına geleceklerden habersizdi. Ancak, tek başına Antigua’dan Grenada’ya doğru yola çıktığında, bir fırtına onu ölü su olarak bilinen tehlikeli bir bölgeye sürükledi.

Orada, çaresizlik içinde bir çiftle karşılaştı: Tomas ve Maria. Ancak, bu çiftin gizlediği sırların ne kadar karanlık olduğunu zamanla öğrendi. Naomi, uyuşturucu kaçakçısı olduklarını keşfettiğinde, hayatta kalmak için umutsuz bir mücadele vermek zorunda kaldı.

Köpek balıklarının istila ettiği sularda, batık enkazdan kokain almak zorunda olan Naomi için, bu yolculuk sadece bir deniz gezintisinden çok daha fazlasıydı. Yelkenlerin dansıyla başlayan bu macera, onu bilinmezliklerle dolu bir yolculuğa sürükledi.

Orjinal AdıDeep Fear Film Süre84 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Aksiyon, Gerilim, Korku, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Marcus Adams Oyuncular Mãdãlina Ghenea, Ed Westwick, Macarena Gómez, Stany Coppet, Ibrahima Gueye, David Leguesse, Mariana Garradas, Marco Canadea
Filme Yorum Yaz