6.5 / 10
1 1

Ali ve Ceren, sahnenin tozunu yutmuş, birbirine sıkı sıkıya bağlı iki dosttur. Oyunculuk tutkuları, hayatlarının merkezinde yer alır. Ancak kariyerlerinde bekledikleri çıkışı bir türlü elde edememişlerdir. Uzun yıllar boyunca peş peşe gelen hayal kırıklıkları, onların inancını zorlamıştır. Özellikle Ali için, son dönemdeki başarısız deneyimlerin izleri derinleşmiş, ancak bu durum onun kararlılığını kırmamıştır.

Bir tiyatro projesiyle yeniden umutlanan Ali ve Ceren, sahnede bekledikleri ilgiyi göremeyince büyük bir hayal kırıklığı yaşarlar. Ali, özellikle bu dönemde içsel bir savaş verirken, sahnede yeniden doğacak gücü içinde bulur. Her zorluğun üstesinden gelmek için kararlılıkla çalışır ve umutsuzluğa kapılmaz. Onun için her sahne, bir sonraki başarıya giden yolun ta kendisidir.

Ali’nin azmi ve inancı, ona sonunda istediği başarıyı getirebilecek midir, yoksa hayalleri bir kez daha engeller miyle mi karşılaşacaktır, gelecek zaman gösterecektir.

Orjinal AdıDonadona Film Süre80 Dk. Film Dili Film Kalite Film Kategori Türkçe Dublaj Filmler Ülke Yıl Yönetmen Kaan Arici, Ismet Kurtulus Oyuncular Ahmet Kürsat Öçalan, Erdi Isik, Aybike Turan, Elif Gizem Aykul, Ali Bahadir Bahar, Müge Duygun, Elif Isçi, Ömercan Güldal
Filme Yorum Yaz