7.3 / 10
1 9

Elemental: Doğanın Güçleri, Element Şehri’nde bir arada yaşayan ateş, su, toprak ve hava gibi temel dört elementten gelen sakinlerin serüvenlerini ele alıyor.

Alev, yanan bir enerjiye sahip zeki bir kadın, suyla şekillenen duyarlı bir genç olan Deniz ile karşıt elementlerin getirdiği zorluklara rağmen dostluğunu sürdürüyor.

Bu iki arkadaş, Element Şehri’nde yaşarken, Amber’ın dünyaya dair bakış açılarını değiştiren güçlü bir bağ kurarlar. Ateşin sıcaklığı ile suyun soğukluğu arasındaki bu iki karakter, kendilerini beklenmedik bir serüvenin içerisinde bulur.

Disney ve Pixar’ın Elemental: Doğanın Güçleri isimli son animasyon eseri, ateş, su, toprak ve hava gibi elementlerin harmoni içinde yaşadığı Element Şehri’nde yer alıyor. Bu öyküde, enerjik ve keskin zekalı Alev ile rahat ve go with the flow tarzı Deniz arasında gelişen sıradışı arkadaşlık, onların içinde bulundukları evren hakkında nasıl düşündüklerini yeniden değerlendirmelerine neden oluyor.

Elemental: Doğanın Güçleri 2023 animasyon filmini Türkçe dublaj veya Türkçe altyazılı seçenekleriyle Full HD 1080p kalitesinde donmadan izleyebilirsiniz.

Orjinal AdıElemental Film Süre101 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Animasyon, Komedi, Macera Ülke Yıl Yönetmen Peter Sohn Oyuncular Leah Lewis, Mamoudou Athie, Ronnie Del Carmen, Shila Ommi, Wendi McLendon-Covey, Catherine O'Hara, Mason Wertheimer, Ronobir Lahiri
Filme Yorum Yaz