1.4 / 10
1 1

Gençlik sinemasının en önemli örneklerinden biri. Film, gençlerin hayallerine ulaşmaları ve adalet için mücadele etmeleri konusunda onları cesaretlendiriyor.

Filmin ana karakteri Enes Batur, içine kapanık bir çocuktur. Ancak bu sefer, hayallerini gerçekleştirmeye olan tutkusu, onu adalet için mücadele etmeye yönlendirir. Enes Batur, Adalet Savaşçıları’na katılarak, şehri kasıp kavuran bir suç örgütüyle karşı karşıya gelir. Bu mücadele sırasında, Enes Batur, hem kendi iç dünyasında hem de dış dünyada önemli bir değişim geçirir.

Film, gençlere, hayallerinin peşinden gitmeleri ve adalet için mücadele etmeleri gerektiğini hatırlatıyor. Filmde, Enes Batur’un içsel dönüşümü, gençlere ilham veriyor ve onlara cesaret veriyor.

Orjinal AdıEnes Batur Gerçek Kahraman Film Süre99 Dk. Film Dili Film Kalite Film Kategori Komedi, Yerli Filmler Ülke Yıl Yönetmen Doga Can Anafarta Oyuncular Enes Batur, Ömer Basdogan, Altan Erkekli, Damla Aslanalp, Kanbolat Görkem Arslan, Buket Dereoglu, Atilla Pekdemir, Ishan Sayhan
Filme Yorum Yaz