5.0 / 10
1 1

Madrid’in kargaşasından kaçarak, Ana sessizlik ve huzur arıyordu. Hukuk alanında elde ettiği başarılar, ona sadece işinde değil, hayatının her alanında güç vermişti. Ancak, şehir hayatının yoruculuğu ve stresi onu yıpratmıştı. Cambados’a taşınarak, yeni bir başlangıç yapmaya karar verdi. Ancak, kasabanın suç dünyasının içine çekilmesiyle her şey beklenmedik bir hal aldı.

Daniel’in cezaevinde olan babasının oğlu olarak, Padín çetesinin liderliğini üstlenmesi, Ana için büyük bir sürpriz olmuştu. Hukuki bilgisi ve cesareti, Daniel’in dikkatini çekti ve onu suç dünyasının karmaşık ağlarına doğru sürükledi. Geçmişiyle yüzleşirken ve yeni yaşamına uyum sağlarken, adalet arayışını sürdürmekte kararlıydı. Yeni bir başlangıç umuduyla geldiği bu kasaba, onun için beklenmedik sınavlarla dolu bir mücadele alanına dönüşmüştü.

Orjinal AdıGangs of Galicia Film Süre45 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori Türkçe Dublaj Filmler Ülke Yıl Yönetmen Roger Gual Oyuncular Clara Lago, Tamar Novas, Nuno Gallego, Francesc Garrido, María Pujalte, Chechu Salgado, Diego Anido, Xosé A. Touriñán
Filme Yorum Yaz