5.7 / 10
1 1

Oslo, genellikle durağan ve dingin bir başkendi. Ancak son günlerde, şehir bir kabusun içine sürüklenmişti. Olağandışı sıcaklık artışıyla birlikte başlayan tuhaf olaylar, sakinliğin yerini korku dolu bir atmosfere bıraktı. Bir gece, mahallelerden yükselen çığlıklar ve şaşkınlıkla dolu telefon görüşmeleri, şehri dehşete düşürmüştü. Üç ailenin yaşadığı trajik deneyim, Oslo’da unutulmaz bir geceye dönüşmüştü.

Ölülerin mezarlarından çıkarak hayatta olduklarını ilan etmeleri, herkesi şaşkına çevirmişti. Ancak bu dirilişlerin arkasında ne vardı? Aileler, bu anlaşılmaz olayı çözmek için adeta bir yarışa girmişti. Sevdiklerinin gerçekten döndüğünü mü yoksa bir başka varlık mı olduklarını anlamak için ellerinden geleni yapıyorlardı. Şehir, bu karanlık gizemin hüküm sürdüğü bir gece geçiriyordu.

Orjinal AdıHåndtering av udøde Film Süre97 Dk. Film Dili Film Kalite Film Kategori Türkçe Dublaj Filmler Ülke Yıl Yönetmen Thea Hvistendahl Oyuncular Renate Reinsve, Anders Danielsen Lie, Bahar Pars, Bjørn Sundquist, Denise Trankalis, Bente Børsum, Jan Hrynkiewicz, Olga Damani
Filme Yorum Yaz