6.6 / 10
1 1

Ria Khan, dövüş sanatlarına olan tutkusuyla yaşayan disiplinli bir genç kızdır. Ancak, kardeşi Lena’nın ani evlilik kararı, Ria’nın hayatında büyük bir değişime sebep olur.
Lena’nın nişanlısı ve ailesiyle tanıştığında, Ria içinde bir şüphe belirir. Araştırmaları sonucunda, damadın geçmişindeki karanlık noktaları keşfeder ve kardeşinin bu evlilikten zarar görmesini istemez.
Adalet duygusuyla hareket eden Ria, sessiz kalmayı reddeder ve sevdiklerini korumak için harekete geçme kararı alır. Bu karar, oldukça cesaret gerektirir.
Yakın arkadaşlarıyla bir araya gelir ve düğünü soyma planı yapar. Her riski göze alabilecek bir kararlılığa sahip olan Ria, planlarını detaylandırır ve hazırlıklara başlar.
Düğün soygunu için kusursuz bir plan yapılır ve Ria ile ekibi, büyük gün geldiğinde kararlılıkla hareket eder ve planlarını adım adım uygulamaya başlar.

Orjinal AdıPolite Society Film Süre104 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Aksiyon, Komedi, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Nida Manzoor Oyuncular Priya Kansara, Ritu Arya, Renu Brindle, Rekha John-Cheriyan, Seraphina Beh, Ella Bruccoleri, Sally Ann, Jenny Funnell
Filme Yorum Yaz