6.6 / 10
1 1

Bekar anne Kill Bok Soon, dünya çapında tanınan bir suikastçıdır. Sözleşmeli cinayetlerdeki 0 başarı oranıyla, MK Ent adlı özel bir ajans için çalışmaktadır. MK Ent, suikastçıları yöneten deneyimli bir lider olan Cha Min Kyo tarafından kontrol edilmektedir. Bok Soon, Min Kyo’ya karşı derin bir saygı beslemektedir. Ancak, Bok Soon’un kalbinde, başka bir adam için bir aşk vardır.

Bok Soon, ajansta çalıştığı sırada, Han Hee Sung adında bir suikastçıyla tanışır. Han Hee Sung, yetenekli ve karizmatik bir adamdır. Bok Soon, Han Hee Sung’a karşı ilk görüşte aşık olur.

Bok Soon ve Han Hee Sung, gizli bir ilişki yaşamaya başlarlar. Ancak, bu ilişki, onların kariyerleri için tehlikeli olabilir. Min Kyo, Bok Soon’un Han Hee Sung ile ilişkisini öğrenirse, onları cezalandırabilir.

Bok Soon ve Han Hee Sung, bu tehlikeyi göze alarak, ilişkilerini sürdürmeye karar verirler.

Orjinal AdıGil Bok-soon Film Süre137 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Aksiyon, Gerilim, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Byun Sung-hyun Oyuncular Lee Jae-wook, Jeon Do-yeon, Esom, Hwang Jung-min, Sol Kyung-gu, Kim Si-Ah, Fahim Fazli, Koo Kyo-hwan
Filme Yorum Yaz