7.8 / 10
1 1
Kulüp 2. Sezon
7.8

1960’lı yılların İstanbul’unda, toplumsal ve kültürel değişim rüzgarları esti, ve bu değişim şehrin eğlence hayatını etkilemeye başladı. Bu dönemde, Kulüp İstanbul adlı gece kulübü, İstanbul’un en gözde mekanlarından biri haline geldi. Kulübün sahibi Çelebi, gece hayatının önde gelen isimlerindendi. Sahne direktörü Matilda ise Kulüp İstanbul’un sanatsal vizyonunu yönetiyordu.

Türkiye’nin siyasi ve ekonomik arenasında yaşanan büyük değişimler, Kulüp İstanbul’u da etkisi altına aldı. Kulübün eski müşterileri, bu değişimlere ayak uyduramayarak kulübe gitmeyi bıraktılar. Çelebi ve Matilda, Kulüp İstanbul’u canlı tutmak için zorlu bir mücadeleye giriştiler. Bu zorlu dönemde, Kulüp İstanbul’un çalışanları ve sadık müşterileri bir araya gelerek dayanışma içinde hareket ettiler.

Orjinal AdıKulüp Film Süre60 Dk. Film Dili Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Dram, Netflix, Yerli Filmler Ülke Yıl Yönetmen Seren Yüce, Zeynep Günay Oyuncular Gökçe Bahadir,Baris Arduç,Asude Kalebek,Salih Bademci,Firat Tanis,Merve Seyma Zengin,Sezer Aricay,Istar Gökseven
Filme Yorum Yaz