5.5 / 10
1 1

Jess’in yaşamındaki kopuş, eski eşinden ayrılmasıyla başlamıştı. Hemşire olarak çalışan Jess, bu zor zamanları geride bırakarak, oğlu Owen ve kızı Tyler ile birlikte yeni bir hayata adım atma kararı almıştı. Ancak, hayat onlara beklediklerinden daha fazlasını sunacaktı.

Eski çiftlik evine varışlarıyla birlikte, Jess ve çocukları huzur arayışına giriştiler. Ancak, evin sakin yüzü, karanlık bir geçmişi örtbas etmeye yetmedi. Jess, çocukları ile birlikte, bilmedikleri doğa üstü varlıkların gölgesinde yaşamaya başlamışlardı. Owen, bu varlıkların etkisi altında, ailesinin yeni hayatını tam anlamıyla kaosa sürüklemişti.

Jess, çocuğunu kurtarmak ve ailesini korumak için elinden geleni yapmaya kararlıydı. Ancak, çiftlik evinin geçmişindeki sırları açığa çıkarmak, Jess’i karanlık bir gerçekle yüzleştirecekti. Korku ve gerilim dolu bu mücadelede, aileleri bekleyen tehlikelerle yüzleşmek zorunda kalan Jess, içsel gücünü bulmak zorunda kalacaktı.

Orjinal AdıBlood Film Süre108 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Dram, Gerilim, Korku, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Brad Anderson Oyuncular Michelle Monaghan, Skeet Ulrich, Finlay Wojtak-Hissong, June B. Wilde, Skylar Morgan Jones, Danika Frederick, Jennifer Rose Garcia, Sarah Constible
Filme Yorum Yaz