5.7 / 10
1 1

Netflix’te izleyicilerle buluşan bu özgün Çin yapımı aile filmi, bir maymunun, içsel yolculuğuna davet ediyor. Film, gizemli bir dövüş sopasına sahip olan bu kahraman maymunun, zorlu ve büyülü bir macera ile karşılaşmasını konu alıyor.

Maymun, küçük bir köyde yaşayan ve kendini dünyadan soyutlamış bir gençtir. Bir gün, gizemli bir dövüş sopası bulur. Sopanın sihirli güçleri olduğunu öğrenen maymun, dünyayı kurtarmak için bir yolculuğa çıkar.

Yolculuğu sırasında maymun, kendi içsel dünyasını keşfetmeye başlar. Kendi korkularını, zayıflıklarını ve potansiyelini keşfeder.

Maymun, yolculuk boyunca birçok zorlukla karşılaşır. Ancak bu zorluklar, onun içsel yolculuğunun bir parçasıdır. Maymun, sonunda kendinden daha büyük bir şey için savaşmayı öğrenerek içsel yolculuğunu tamamlar.

Film, çocuklara ve yetişkinlere içsel yolculuğun önemini hatırlatıyor. Filmin etkileyici görselleri ve sürükleyici hikayesi, izleyicileri büyülü bir dünyaya götürüyor.

Orjinal AdıThe Monkey King Film Süre97 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Aile, Aksiyon, Animasyon, Fantastik, Komedi, Macera, Netflix, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Anthony Stacchi Oyuncular Jimmy O. Yang, Bowen Yang, Jolie Hoang-Rappaport, Jo Koy, Ron Yuan, Nan Li, Andrew Pang, Stephanie Hsu
Filme Yorum Yaz