7.1 / 10
1 1

2024 yapımı Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık, aksiyon ve bilim-kurgu türünde bir ABD yapımı filmidir. Wes Ball tarafından yönetilen filmde, Freya Allan, Kevin Durand ve Dichen Lachman gibi oyuncular yer almaktadır.

Maymunlar Cehennemi serisinin dördüncü filmi olan bu yapım, Sezar’ın liderliğinden yıllar sonra geçen bir hikayeyi anlatmaktadır. Genç bir maymun, geçmişle ilgili öğretilen her şeyi sorgulamaya başlar ve gerçeği aramak için bir yolculuğa çıkar. Bu yolculuk, hem maymunlar hem de insanlar için geleceği belirleyecek önemli seçimler yapmasını gerektirir. Ancak gerçek nedir? Genç maymunun öğrendiği şeyler gerçek midir? Ve en önemlisi, insanlar ve maymunlar arasındaki seçim ne olacaktır?

Maymunlar Cehennemi serisinin hayranları için heyecan verici bir devam niteliği taşıyan bu film, aksiyon dolu sahneleri ve etkileyici görsel efektleriyle beğenilmiştir. Wes Ball’ın yönetmenlik becerisi ve oyuncuların performansı, izleyicilere unutulmaz bir deneyim sunmaktadır. Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık, serinin önceki filmlerine sadık kalarak yeni bir hikaye anlatmayı başarıyor.

Orjinal AdıKingdom of the Planet of the Apes Film Süre145 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2024 Filmleri, Aksiyon, Bilim Kurgu, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Wes Ball Oyuncular Owen Teague, Freya Allan, Kevin Durand, Peter Macon, William H. Macy, Eka Darville, Travis Jeffery, Lydia Peckham
Filme Yorum Yaz