5.6 / 10
1 1

Bilim ve keşif odaklı bu film, Jonas Taylor’ın, tarih öncesinden kalma dev bir deniz canavarının izini sürerek uluslararası bir denizaltı gözlem programının çılgınca macerasını anlatıyor. Derin denizde gerçekleşen saldırı sonucunda hasar gören denizaltı, mürettebatı ile birlikte Okyanus’un en derin noktasında mahsur kalmıştır.

Çinli bir okyanus bilimcisi, kızının isteksizliğine rağmen, uzman derin deniz kurtarma dalgıcı Jonas Taylor’ı göreve çağırır. Taylor, tarih öncesinden kalma dev Megalodon ile karşılaşmış nadir insanlardan biridir. Bu keşif, bilim dünyasında heyecan yaratırken, Taylor aynı zamanda kendi sınırlarını zorlamak ve bilinmeyene karşı cesurca adım atmak zorundadır. Film, bilim ve keşif tutkunları için gerilim dolu bir serüven sunuyor.

Orjinal AdıThe Meg Film Süre113 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori Aksiyon, Bilim Kurgu, Korku, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Jon Turteltaub Oyuncular Jason Statham, Bingbing Li, Rainn Wilson, Cliff Curtis, Winston Chao, Shuya Sophia Cai, Ruby Rose, Page Kennedy
Filme Yorum Yaz