4.3 / 10
1 1

Fırtınalı bir Noel gecesinde, kasaba şerifi sakin bir şekilde ofisinde otururken, kapısı hızlı bir şekilde çalındı. Şerif, kapıyı açtığında karşısında gizemli bir kadın buldu. Kadının gözleri, derin bir sır dolu gibi görünüyordu.

Kadın içeri girdi ve sessizce şerife yaklaştı. Ardından, kayıp kişilerle ilgili tuhaf hikayeler anlatmaya başladı. İlk hikaye, şeker düşkünü bir çocuğun ihmal edilmiş hayatını anlatıyordu. Çocuk, ailesi tarafından terk edilmiş ve sokaklarda yaşamaya başlamıştı. Kadın, çocuğun izini sürmeye çalışan bir grup insanın hikayesini anlattı. Şerif, bu hikayenin sonunda çocuğun güvende olduğunu umut etti.

İkinci hikaye, sıkılan bir genç kızın telefon seks operatörü olarak iş bulmasını konu alıyordu. Kadın, genç kızın hayatının nasıl değiştiğini ve bu işin ona beklenmedik bir özgüven getirdiğini anlattı. Şerif, genç kızın bu tehlikeli işten nasıl kurtulduğunu merak etti.

Üçüncü hikaye, en iyi arkadaşının kayboluşunun tuhaf gerçeğini keşfeden bir kadını anlatıyordu. Kadın, arkadaşının izini sürerken gizemli bir olayın içine çekildiğini anlattı. Şerif, bu hikayenin sonunda arkadaşın bulunacağına dair umutlandı.

Son hikaye ise bir adamın, hayalet gibi yankıları olmadan tutamayacağı bir söz vermesini konu alıyordu. Kadın, adamın geçmişte yaptığı hataların izlerini sürdüğünü ve bu sözü yerine getirmek için çabaladığını anlattı. Şerif, bu hikayenin sonunda adamın iç huzura kavuşacağını umut etti.

Orjinal AdıNight of the Missing Film Süre73 Dk. Film Dili Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Korku, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Samuel Gonzalez Jr., Matthew Hersh Oyuncular Meredith Thomas, Jill Awbrey, Gigi Gustin, Bill Moseley, Sheila Ball, Moriah N. Boone, Philip Estrin, Jenna Kanell
Filme Yorum Yaz