5.3 / 10
1 1

Raquel ve Ares’in aşkı, umudun kendisi gibi zamanla büyüyüp güçlenmişti. Uzun mesafelerin arasında sıkışıp kalan bu iki yürek, yazın sıcaklığında Costa Brava’nın kıyılarında yeniden buluştu. Ancak, mutluluklarının tadını çıkarırken, gelecekleri hakkında kara bulutlar toplanmaya başladı.

İlişkilerinin geleceğini sorguladıklarında, aile baskıları ve yaşadıkları zorluklar onları sıkıntıya soktu. Sonunda, kalplerindeki acıyla, bir ayrılık kararı aldılar. Yeni ilişkilere yönelmek, onları birbirlerini unutmaktan alıkoymadı; çünkü gerçek aşkın izleri, kalplerinde sonsuza kadar yer etmişti.

Kışın soğuk esintileri, geçmişin izlerini yeniden hatırlattı. Tesadüfen karşılaşmaları, kaybolmuş duyguları yeniden canlandırdı. Geçmişte yaşadıkları zorlukları aşarak, tekrar bir araya gelmeye karar verdiler. Ailelerinin ve çevrelerinin baskısına aldırmadan, birbirlerine yeniden sarıldılar. Kader, onları bir araya getirmek için yeni bir şans sunuyordu.

Orjinal AdıThrough My Window: Looking at You Film Süre105 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2024 Filmleri, Dram, Komedi, Netflix, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Marçal Forés Oyuncular Clara Galle, Julio Peña, Natalia Azahara, Hugo Arbues, Eric Masip, Pilar Castro, Andrea Chaparro, Lucy Chaparro
Filme Yorum Yaz