5.0 / 10
1 1

Parker, genç yaşlarından beri Özel Kuvvetler Komandosu olarak adından söz ettiren bir isimdi. Cesareti ve kararlılığıyla tanınan bu adamın hayatı, babasının ani ölümüyle tamamen değişti. Yurt dışında görevdeyken aldığı acı haber, onu doğup büyüdüğü kasabaya geri dönmeye mecbur bıraktı. Babasının cenazesinden sonra miras olarak kalan barı devraldı ve kasabanın büyük değişimler geçirdiğini fark etti. Ancak daha da önemlisi, babasının ölümünün arkasındaki sırları çözmeye kararlıydı.

Parker, eski sevgilisi Jesse ve şerif olan kardeşi Elvis ile yeniden bir araya geldi. Ancak en büyük zorluk, kasabanın geleceğini kontrol altında tutmak isteyen güçlü politikacı Senatör Swann ile yüzleşmek oldu. Parker, bu karmaşık ilişkiler ağında yalnızca komando eğitimi sayesinde ayakta kalmayı başardı. Örümcek ve Mike gibi sadık arkadaşlarının desteğiyle, kasabanın derinliklerindeki adaletsizliklerle savaştı. Babasının ölümünü çözmek ve kasabanın geleceğini güvence altına almak için kararlılıkla ilerledi.

Her zorlukla daha da güçlenen Parker, adaletin peşinde koşarken sevdiklerini ve kasabasını korumak için sonuna kadar savaştı.

Orjinal AdıTrigger Warning Film Süre106 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori Türkçe Dublaj Filmler Ülke Yıl Yönetmen Mouly Surya Oyuncular Jessica Alba, Mark Webber, Anthony Michael Hall, Alejandro De Hoyos, Tone Bell, Jake Weary, Gabriel Basso, Kaiwi Lyman
Filme Yorum Yaz