4.4 / 10
1 1

Seiya, Atina’nın sokaklarında büyüyen fakir ve yetim bir çocuktu. Hayatı boyunca, sadece hayatta kalmak için mücadele etmek zorunda kaldı. Ancak, bir gün, Seiya’nın hayatı tamamen değişti.

Bir sokak çetesiyle kavga ederken, Seiya bir anda kendini hiç bilmediği bir dünyada buldu. Bu dünya, savaşan azizlerin, eski büyülerin ve reenkarne bir tanrıçanın dünyasıydı.

Seiya, bu yeni dünyada hayatta kalmak için savaşmak zorundaydı. Zodiac Şövalyeleri arasında hak ettiği yeri almak ve kaderini kabul etmek, onun için kaçınılmaz bir gerçek haline geldi.

Seiya, inatçılığı ve kararlılığıyla bu zorlu dünyada var olmaya çalışırken, geçmişiyle yüzleşmeli ve her şeyi feda etmeye hazır olmalıydı. Kendi içindeki gücü keşfetmek ve savaşan azizler arasında saygın bir yer edinmek, Seiya’nın başarı için savaştığı epik bir öykünün başlangıcını oluşturdu.

Orjinal AdıKnights of the Zodiac Film Süre112 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Aksiyon, Dram, Macera, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Tomasz Baginski Oyuncular Mackenyu, Famke Janssen, Madison Iseman, Diego Tinoco, Mark Dacascos, Nick Stahl, Sean Bean, Caitlin Hutson
Filme Yorum Yaz